niedziela, 22 czerwca 2014

Majówka na Skarpie 2014
w obiektywie

Miejsce pierwsze konkursu fotograficznego
„MAJÓWKA NA SKARPIE 2014 W OBIEKTYWIE”

otrzymuje Pani Marta Błażejczyk, za zdjęcie prezentujące efekty warsztatów florystycznych odbywających się w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Warszawskiego. Serdecznie gratulujemy!

 
Pani Marta będzie mogła wybrać 3 nagrody spośród puli nagród. Wszystkie nagrody zostały przekazane przez instytucje partnerskie Warszawskiej Drogi Kultury na Skarpie: Muzeum Ziemi (album fotograficzny), Stowarzyszenie Pracownia Etnograficzna (torba eco ze wzorem haftu wilanowskiego), księgarnio-kawiarnia Tarabuk (podwójne zaproszenie na kawę z ciastem), kawiarnia Kafka (zaproszenie na kawę z ciastem), Fundacja Sto Pociech (zaproszenie na warsztaty dla rodzica z dzieckiem "SZTUKA jak-to-zrobić"), Ogród Botaniczny UW (przewodnik "Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego" + moneta pamiątkowa Ogrodu Botanicznego), Centralna Biblioteka Rolnicza (książka z przepisami "Cztery pory roku w kuchni dworskiej"), Muzeum Narodowe w Warszawie (książka dla dzieci "Oko w oko z mumią"), Muzeum Wojska Polskiego (dwa bilety na ekspozycje stałe + magnes z wizerunkiem księcia Józefa Poniatowskiego oraz Teatr Młyn (podwójne zaproszenie na przedpremierowy pokaz spektaklu "Naga Praga").

Dziękujemy Partnerom za wsparcie konkursu i przekazanie nagród.

Ze względu na niewielką liczbę zgłoszeń w konkursie "Majówka na Skarpie 2014 w obiektywie" podjęliśmy decyzję o przyznaniu tylko pierwszego miejsca.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza